V Nowohucki Dzien dla Zdrowia

.
W odpowiedzi na zaproszenie Biura Ochrony Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa, już po raz trzeci Szpital Dziecięcy św. Ludwika, aktywnie uczestniczył w V Nowohuckich Dniach dla Zdrowia. Odbyły się one w sobotę 9 lipca 2011 r.
Wszyscy odwiedzający nasze stoisko, chętnie korzystali z oferowanych przez nas badań profilaktycznych oraz służących zachowaniu zdrowia fachowych porad. Zdecydowanie największym powodzeniem cieszyły się pomiary poziomu cholesterolu we krwi, które mogliśmy wykonywać dzięki współpracy z firmą Roche Diagnostics. Wykonaliśmy ponad 100 takich badań.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pomiary: poziomu glukozy we krwi, ciśnienia tętniczego, wagi i wzrostu, a także ocena wskaźnika masy ciała BMI. Cieszymy się, że jako Szpital Promujący Zdrowie, mogliśmy wziąść udział w tej corocznej, prozdrowotnej imprezie, będącej dla nas okazją do promowania zdrowia wśród społeczności lokalnej.

.

Łącznie wizyt1120135