Bezpłatne maski antysmogowe dla pacjentów szpitala

Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie uczestniczy w kampanii Urzędu Miasta Krakowa „Bądźmy razem w walce o czyste powietrze dla Krakowa”.  W związku z tym pacjenci poradni pulmonologicznej, mukowiscydozy, alergologicznej, POZ oraz oddziału pulmonologicznego otrzymają w czasie wizyty/ wypisu bezpłatną maskę antysmogową.

WAŻNE - warunkiem otrzymania jednej z nich jest bycie pacjentem poradni pulmonologicznej/ mukowiscydozy/ alergologicznej/ POZ/ oddziału pulmonologicznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie oraz wizyta w szpitalu w czasie trwania kampanii (akcja potrwa do momentu wyczerpania ilości masek, liczba masek jest ograniczona).

Rodzic lub opiekun odbierający maskę dla leczonego dziecka zobowiązany jest do złożenia podpisu na liście potwierdzającej jej wydanie.

maska przeciwsmogowa

Źródło: http://krakow.pl/aktualnosci/214982,202,komunikat,miasto_rozda_5_tysiecy_masek_antysmogowych.html

Inicjatorem akcji jest Urząd Miasta Krakowa.

Łącznie wizyt1120133